T356A225K016AS
KEMETKEMET
T356A225K016AS Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: T356A225K016AS
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP TANT 2.2UF 16V 10% RADIAL
Foi de date: T356A225K016AS.pdf
  • Mesaj
Specificațiile T356A225K016AS
Număr parc T356A225K016AS Producător KEMET
Descriere CAP TANT 2.2UF 16V 10% RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 203315 pcs Fișa cu date T356A225K016AS.pdf
Tensiune - evaluat 16V Tip Conformal Coated
Toleranţă ±10% Dimensiune / Dimensiune 0.177" Dia (4.50mm)
Serie T356, UltraDip II ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Disc Alte nume 399-1324
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul dimensiunii producătorului A
Durată de viață @ Temp. - Spațiul de plumb 0.200" (5.08mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 0.339" (8.60mm)
Caracteristici General Purpose Rata de eșec -
ESR (rezistență în serie echivalentă) 8 Ohm descriere detaliata 2.2µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 16V Radial, Disc 8 Ohm
capacitanță 2.2µF