T322E227K006AS
KEMETKEMET
T322E227K006AS Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: T322E227K006AS
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP TANT 220UF 6V 10% AXIAL
Foi de date: T322E227K006AS.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
41 pcs
  • Mesaj
Specificațiile T322E227K006AS
Număr parc T322E227K006AS Producător KEMET
Descriere CAP TANT 220UF 6V 10% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 16205 pcs Fișa cu date T322E227K006AS.pdf
Tensiune - evaluat 6V Tip Molded
Toleranţă ±10% Dimensiune / Dimensiune 0.280" Dia x 0.530" L (7.11mm x 13.46mm)
Serie T322 ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Alte nume 399-1463
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
ESR (rezistență în serie echivalentă) 900 mOhm descriere detaliata 220µF Molded Tantalum Capacitors 6V Axial 900 mOhm
capacitanță 220µF