T322E157K010AS
KEMETKEMET
T322E157K010AS Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: T322E157K010AS
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP TANT 150UF 10V 10% AXIAL
Foi de date: T322E157K010AS.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile T322E157K010AS
Număr parc T322E157K010AS Producător KEMET
Descriere CAP TANT 150UF 10V 10% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 21979 pcs Fișa cu date T322E157K010AS.pdf
Tensiune - evaluat 10V Tip Molded
Toleranţă ±10% Dimensiune / Dimensiune 0.280" Dia x 0.530" L (7.11mm x 13.46mm)
Serie T322 ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Alte nume 399-1476
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
ESR (rezistență în serie echivalentă) 800 mOhm descriere detaliata 150µF Molded Tantalum Capacitors 10V Axial 800 mOhm
capacitanță 150µF