T322D226K015AS
KEMETKEMET
T322D226K015AS Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: T322D226K015AS
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP TANT 22UF 15V 10% AXIAL
Foi de date: T322D226K015AS.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile T322D226K015AS
Număr parc T322D226K015AS Producător KEMET
Descriere CAP TANT 22UF 15V 10% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 30617 pcs Fișa cu date T322D226K015AS.pdf
Tensiune - evaluat 15V Tip Molded
Toleranţă ±10% Dimensiune / Dimensiune 0.180" Dia x 0.420" L (4.57mm x 10.67mm)
Serie T322 ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Alte nume 399-1485
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul dimensiunii producătorului D
Durată de viață @ Temp. - Spațiul de plumb -
Caracteristici General Purpose Rata de eșec -
ESR (rezistență în serie echivalentă) 2 Ohm descriere detaliata 22µF Molded Tantalum Capacitors 15V Axial 2 Ohm
capacitanță 22µF