T322D156K020AT
KEMETKEMET
T322D156K020AT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: T322D156K020AT
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP TANT 15UF 20V 10% AXIAL
Foi de date: T322D156K020AT.pdf
  • Mesaj
Specificațiile T322D156K020AT
Număr parc T322D156K020AT Producător KEMET
Descriere CAP TANT 15UF 20V 10% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 39689 pcs Fișa cu date T322D156K020AT.pdf
Tensiune - evaluat 20V Tip Molded
Toleranţă ±10% Dimensiune / Dimensiune 0.180" Dia x 0.420" L (4.57mm x 10.67mm)
Serie T322 ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Alte nume 399-4574
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul dimensiunii producătorului D
Durată de viață @ Temp. - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici General Purpose Rata de eșec -
ESR (rezistență în serie echivalentă) 2.3 Ohm descriere detaliata 15µF Molded Tantalum Capacitors 20V Axial 2.3 Ohm
capacitanță 15µF