M550B127K100AH
KEMETKEMET
M550B127K100AH Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: M550B127K100AH
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP TANT POLY 120UF 100V CHA MNT
Foi de date: M550B127K100AH.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 417 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 417 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
3 pcs
  • Mesaj
Specificațiile M550B127K100AH
Număr parc M550B127K100AH Producător KEMET
Descriere CAP TANT POLY 120UF 100V CHA MNT Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 417 pcs Fișa cu date M550B127K100AH.pdf
Tensiune - evaluat 100V Tip Hermetically Sealed
Toleranţă ±10% Dimensiune / Dimensiune 1.906" L x 1.110" W (48.40mm x 28.20mm)
Serie M55 Evaluări -
ambalare Bulk Pachet / Caz M55 Module
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Chassis Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul dimensiunii producătorului B
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Spațiul de plumb 0.453" (11.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 0.445" (11.30mm)
Caracteristici General Purpose ESR (rezistență în serie echivalentă) 60 mOhm @ 100kHz
descriere detaliata 120µF Hermetically Sealed Tantalum Polymer Capacitor 100V M55 Module 60 mOhm @ 100kHz capacitanță 120µF