M550B108M060TH
KEMETKEMET
M550B108M060TH Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: M550B108M060TH
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP TANT POLY 1000UF 60V CHA MNT
Foi de date: M550B108M060TH.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 172 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 172 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
9 pcs
  • Mesaj
Specificațiile M550B108M060TH
Număr parc M550B108M060TH Producător KEMET
Descriere CAP TANT POLY 1000UF 60V CHA MNT Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 172 pcs Fișa cu date M550B108M060TH.pdf
Tensiune - evaluat 60V Tip Hermetically Sealed
Toleranţă ±20% Dimensiune / Dimensiune 2.051" L x 1.992" W (52.10mm x 50.60mm)
Serie M55 Evaluări -
ambalare Bulk Pachet / Caz M55 Module
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Chassis Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul dimensiunii producătorului B
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 0.520" (13.20mm)
Caracteristici General Purpose ESR (rezistență în serie echivalentă) 25 mOhm
descriere detaliata 1000µF Hermetically Sealed Tantalum Polymer Capacitor 60V M55 Module 25 mOhm capacitanță 1000µF