L4018C2R2MDWDT
KEMETKEMET
L4018C2R2MDWDT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: L4018C2R2MDWDT
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului FIXED IND 2.2UH 1.44A 60 MOHM
Foi de date: L4018C2R2MDWDT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile L4018C2R2MDWDT
Număr parc L4018C2R2MDWDT Producător KEMET
Descriere FIXED IND 2.2UH 1.44A 60 MOHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 138087 pcs Fișa cu date L4018C2R2MDWDT.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±20%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
ecranare Shielded Serie L-DWD
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Cut Tape (CT) Pachet / Caz Nonstandard
Alte nume 399-9600-1 Temperatura de Operare -25°C ~ 120°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core Ferrite Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 100kHz Inductanţă 2.2µH
Înălțime - așezată (Max) 0.071" (1.80mm) Frecventa - Self Resonant 52MHz
descriere detaliata 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 1.44A 60 mOhm Max Nonstandard Rezistența DC (DCR) 60 mOhm Max
Ratingul curent 1.44A Curent - saturație -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
L4008L8TP
L4008L8TP
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: TRIAC SENS GATE 400V 8A TO220
In stoc: 74450 pcs
Descarca: L4008L8TP.pdf
RFQ
L4008V6TP
L4008V6TP
Descriere: TRIAC SENS GATE 400V 8A TO251
In stoc: 103395 pcs
Descarca: L4008V6TP.pdf
RFQ
L401E3
L401E3
Descriere: TRIAC SENS GATE 400V 1A TO92