L401E3AP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: L401E3AP
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului TRIAC SENS GATE 400V 1A TO92
Foi de date: 1.L401E3AP.pdf2.L401E3AP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile L401E3AP
Număr parc L401E3AP Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere TRIAC SENS GATE 400V 1A TO92 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 179040 pcs Fișa cu date 1.L401E3AP.pdf2.L401E3AP.pdf
Tensiune - Stare Off 400V Tensiune - Gate Trigger (Vgt) (Max) 1.3V
Tip Triac Logic - Sensitive Gate Pachetul dispozitivului furnizor TO-92
Serie - ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) (Formed Leads) Temperatura de Operare -65°C ~ 125°C (TJ)
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant descriere detaliata TRIAC Logic - Sensitive Gate 400V 1A Through Hole TO-92
Curent - Stare On (Este (RMS)) (Max) 1A Curent - non reprare Surge 50, 60Hz (Itsm) 16.7A, 20A
Curent - Țineți (Ih) (Max) 5mA Curentul - declanșarea porții (Igt) (Max) 3mA