EXV157M035S9PAA
KEMETKEMET
EXV157M035S9PAA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EXV157M035S9PAA
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP ALUM 150UF 20% 35V SMD
Foi de date: EXV157M035S9PAA.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile EXV157M035S9PAA
Număr parc EXV157M035S9PAA Producător KEMET
Descriere CAP ALUM 150UF 20% 35V SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 380565 pcs Fișa cu date EXV157M035S9PAA.pdf
Tensiune - evaluat 35V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) Dimensiune / Dimensiune 0.394" Dia (10.00mm)
Serie EXV Ripple Current @ Low Frequency 595mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 850mA @ 100kHz Evaluări AEC-Q200
Polarizare Polar ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Radial, Can - SMD Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanta 120 mOhms
Înălțime - așezată (Max) 0.413" (10.50mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 150µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C capacitanță 150µF