EXV157M025A9MAA
KEMETKEMET
EXV157M025A9MAA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EXV157M025A9MAA
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP ALUM 150UF 20% 25V SMD
Foi de date: EXV157M025A9MAA.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile EXV157M025A9MAA
Număr parc EXV157M025A9MAA Producător KEMET
Descriere CAP ALUM 150UF 20% 25V SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 318083 pcs Fișa cu date EXV157M025A9MAA.pdf
Tensiune - evaluat 25V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Dimensiune / Dimensiune 0.315" Dia (8.00mm)
Serie EXV Ripple Current @ Low Frequency 420mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 600mA @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Radial, Can - SMD Alte nume XV157M025A9MAAKPLP
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanta 160 mOhms Înălțime - așezată (Max) 0.413" (10.50mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 150µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C
capacitanță 150µF Aplicații General Purpose