CBR02C150J3GAC
KEMETKEMET
CBR02C150J3GAC Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CBR02C150J3GAC
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 15PF 25V C0G/NP0 0201
Foi de date: CBR02C150J3GAC.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
15000 pcs
30000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CBR02C150J3GAC
Număr parc CBR02C150J3GAC Producător KEMET
Descriere CAP CER 15PF 25V C0G/NP0 0201 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2425935 pcs Fișa cu date CBR02C150J3GAC.pdf
Tensiune - evaluat 25V Toleranţă ±5%
Grosime (Max) 0.013" (0.33mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Serie CBR
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0201 (0603 Metric) Alte nume 399-6150-2
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici High Q, Low Loss
Rata de eșec - descriere detaliata 15pF ±5% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0201 (0603 Metric)
capacitanță 15pF Aplicații RF, Microwave, High Frequency