CBR02C150G9GAC
KEMETKEMET
CBR02C150G9GAC Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CBR02C150G9GAC
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 15PF 6.3V NP0 0201
Foi de date: CBR02C150G9GAC.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
15000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CBR02C150G9GAC
Număr parc CBR02C150G9GAC Producător KEMET
Descriere CAP CER 15PF 6.3V NP0 0201 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1565451 pcs Fișa cu date CBR02C150G9GAC.pdf
Tensiune - evaluat 6.3V Toleranţă ±2%
Grosime (Max) 0.013" (0.33mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Serie CBR
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0201 (0603 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici High Q, Low Loss Rata de eșec -
descriere detaliata 15pF ±2% 6.3V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0201 (0603 Metric) capacitanță 15pF