CA064C180K3GACTU
KEMETKEMET
CA064C180K3GACTU Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CA064C180K3GACTU
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP ARRAY 18PF 25V NP0 0612
Foi de date: CA064C180K3GACTU.pdf
  • Mesaj
Specificațiile CA064C180K3GACTU
Număr parc CA064C180K3GACTU Producător KEMET
Descriere CAP ARRAY 18PF 25V NP0 0612 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 667566 pcs Fișa cu date CA064C180K3GACTU.pdf
Tensiune - evaluat 25V Toleranţă ±10%
Coeficientul de temperatură C0G, NP0 Dimensiune / Dimensiune 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)