CA064C151K4GACTU
KEMETKEMET
CA064C151K4GACTU Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CA064C151K4GACTU
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP ARRAY 150PF 16V NP0 0612
Foi de date: CA064C151K4GACTU.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CA064C151K4GACTU
Număr parc CA064C151K4GACTU Producător KEMET
Descriere CAP ARRAY 150PF 16V NP0 0612 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 884570 pcs Fișa cu date CA064C151K4GACTU.pdf
Tensiune - evaluat 16V Toleranţă ±10%
Coeficientul de temperatură C0G, NP0 Dimensiune / Dimensiune 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)