C4AQLBW6100A3MK
KEMETKEMET
C4AQLBW6100A3MK Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C4AQLBW6100A3MK
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP FILM 100UF 10% 500V RADIAL
Foi de date: 1.C4AQLBW6100A3MK.pdf2.C4AQLBW6100A3MK.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C4AQLBW6100A3MK
Număr parc C4AQLBW6100A3MK Producător KEMET
Descriere CAP FILM 100UF 10% 500V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4598 pcs Fișa cu date 1.C4AQLBW6100A3MK.pdf2.C4AQLBW6100A3MK.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 500V Tensiunea nominală - AC -
Toleranţă ±10% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 2.264" L x 1.181" W (57.50mm x 30.00mm) Serie C4AQ
Evaluări AEC-Q200 ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial - 4 Leads Alte nume 399-17009
4AQLBW6100A3MK
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable Spațiul de plumb 2.067" (52.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 1.783" (45.30mm)
Caracteristici - ESR (rezistență în serie echivalentă) 3 mOhms
Material dielectric Polypropylene (PP), Metallized descriere detaliata 100µF Film Capacitor 500V Polypropylene (PP), Metallized Radial - 4 Leads
capacitanță 100µF Aplicații Automotive; DC Link, DC Filtering