C4AQLBU5250A12K
KEMETKEMET
C4AQLBU5250A12K Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C4AQLBU5250A12K
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP FILM 25UF 10% 500V RADIAL
Foi de date: 1.C4AQLBU5250A12K.pdf2.C4AQLBU5250A12K.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C4AQLBU5250A12K
Număr parc C4AQLBU5250A12K Producător KEMET
Descriere CAP FILM 25UF 10% 500V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 13130 pcs Fișa cu date 1.C4AQLBU5250A12K.pdf2.C4AQLBU5250A12K.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 500V Tensiunea nominală - AC -
Toleranţă ±10% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 1.240" L x 0.866" W (31.50mm x 22.00mm) Serie C4AQ
Evaluări AEC-Q200 ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume 399-16989
4AQLBU5250A12K
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable Spațiul de plumb 1.083" (27.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 1.465" (37.20mm)
Caracteristici - ESR (rezistență în serie echivalentă) 4.5 mOhms
Material dielectric Polypropylene (PP), Metallized descriere detaliata 25µF Film Capacitor 500V Polypropylene (PP), Metallized Radial
capacitanță 25µF Aplicații Automotive; DC Link, DC Filtering