C340C124KDR5TA
KEMETKEMET
C340C124KDR5TA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C340C124KDR5TA
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 0.12UF 1KV X7R RADIAL
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C340C124KDR5TA
Număr parc C340C124KDR5TA Producător KEMET
Descriere CAP CER 0.12UF 1KV X7R RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 31967 pcs Fișa cu date
Tensiune - evaluat 1000V (1kV) Toleranţă ±10%
Grosime (Max) - Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.400" L x 0.150" W (10.16mm x 3.81mm) Serie Goldmax, 300
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume Q3677880
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb Straight
Spațiul de plumb 0.200" (5.08mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.460" (11.68mm) Caracteristici High Voltage
Rata de eșec - descriere detaliata 0.12µF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X7R Radial
capacitanță 0.12µF Aplicații General Purpose