C340C105KAR5TA
KEMETKEMET
C340C105KAR5TA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C340C105KAR5TA
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 1UF 250V X7R RADIAL
Foi de date: C340C105KAR5TA.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C340C105KAR5TA
Număr parc C340C105KAR5TA Producător KEMET
Descriere CAP CER 1UF 250V X7R RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 20121 pcs Fișa cu date C340C105KAR5TA.pdf
Tensiune - evaluat 250V Toleranţă ±10%
Grosime (Max) - Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.400" L x 0.270" W (10.16mm x 6.85mm) Serie Goldmax, 300
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume 399-13567
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb Straight
Spațiul de plumb 0.200" (5.08mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.320" (8.12mm) Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 1µF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7R Radial
capacitanță 1µF Aplicații General Purpose