C330C751FAG5TA
KEMETKEMET
KEMET
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C330C751FAG5TA
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER RAD 750PF 250V C0G 1%
Foi de date: C330C751FAG5TA.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
250 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C330C751FAG5TA
Număr parc C330C751FAG5TA Producător KEMET
Descriere CAP CER RAD 750PF 250V C0G 1% Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 73809 pcs Fișa cu date C330C751FAG5TA.pdf
Tensiune - evaluat 250V Toleranţă ±1%
Grosime (Max) - Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.280" L x 0.160" W (7.11mm x 4.07mm) Serie Goldmax, 300
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb Straight Spațiul de plumb 0.200" (5.08mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.360" (9.14mm)
Caracteristici Low ESL Rata de eșec -
descriere detaliata 750pF ±1% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial capacitanță 750pF
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
C330C684K5R5TA
C330C684K5R5TA
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 0.68UF 50V X7R RADIAL
In stoc: 75793 pcs
Descarca: C330C684K5R5TA.pdf
RFQ
C330C683KAG5TA
C330C683KAG5TA
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER RAD 68NF 250V C0G 10%
In stoc: 95006 pcs
Descarca: C330C683KAG5TA.pdf
RFQ
C330C751FAG5TA7301
C330C751FAG5TA7301
Descriere: CAP CER 750PF 250V C0G/NP0 RAD