C330C684M5U5TA
KEMETKEMET
C330C684M5U5TA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C330C684M5U5TA
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 0.68UF 50V Z5U RADIAL
Foi de date: C330C684M5U5TA.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C330C684M5U5TA
Număr parc C330C684M5U5TA Producător KEMET
Descriere CAP CER 0.68UF 50V Z5U RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 149924 pcs Fișa cu date C330C684M5U5TA.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±20%
Grosime (Max) - Coeficientul de temperatură Z5U
Dimensiune / Dimensiune 0.300" L x 0.150" W (7.62mm x 3.81mm) Serie Goldmax, 300
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume 399-4424
Temperatura de Operare 10°C ~ 85°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb Straight
Spațiul de plumb 0.200" (5.08mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.360" (9.14mm) Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 0.68µF ±20% 50V Ceramic Capacitor Z5U Radial
capacitanță 0.68µF Aplicații General Purpose