C330C683F2G5TA7301
KEMETKEMET
KEMET
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C330C683F2G5TA7301
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 0.068UF 200V C0G/NP0 RAD
Foi de date: C330C683F2G5TA7301.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C330C683F2G5TA7301
Număr parc C330C683F2G5TA7301 Producător KEMET
Descriere CAP CER 0.068UF 200V C0G/NP0 RAD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 23080 pcs Fișa cu date C330C683F2G5TA7301.pdf
Tensiune - evaluat 200V Toleranţă ±1%
Grosime (Max) - Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.280" L x 0.160" W (7.11mm x 4.07mm) Serie Goldmax, 300
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Radial Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb Straight Spațiul de plumb 0.200" (5.08mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.420" (10.66mm)
Caracteristici Low ESL Rata de eșec -
descriere detaliata 0.068µF ±1% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial capacitanță 0.068µF