C330C683F1G5TA
KEMETKEMET
KEMET
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C330C683F1G5TA
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER RAD 68NF 100V C0G 1%
Foi de date: C330C683F1G5TA.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
250 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C330C683F1G5TA
Număr parc C330C683F1G5TA Producător KEMET
Descriere CAP CER RAD 68NF 100V C0G 1% Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 32985 pcs Fișa cu date C330C683F1G5TA.pdf
Tensiune - evaluat 100V Toleranţă ±1%
Grosime (Max) - Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.280" L x 0.160" W (7.11mm x 4.07mm) Serie Goldmax, 300
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb Straight Spațiul de plumb 0.200" (5.08mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.360" (9.14mm)
Caracteristici Low ESL Rata de eșec -
descriere detaliata 0.068µF ±1% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial capacitanță 0.068µF
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
C330C682JAG5TA
C330C682JAG5TA
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER RAD 6.8NF 250V C0G 5%
In stoc: 334135 pcs
Descarca: C330C682JAG5TA.pdf
RFQ
C330C683F1G5TA7301
C330C683F1G5TA7301
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 0.068UF 100V C0G/NP0 RAD