C2225C822J1GACTU
KEMETKEMET
C2225C822J1GACTU Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C2225C822J1GACTU
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 8200PF 100V NP0 2225
Foi de date: C2225C822J1GACTU.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C2225C822J1GACTU
Număr parc C2225C822J1GACTU Producător KEMET
Descriere CAP CER 8200PF 100V NP0 2225 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 101696 pcs Fișa cu date C2225C822J1GACTU.pdf
Tensiune - evaluat 100V Toleranţă ±5%
Grosime (Max) 0.061" (1.55mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.221" L x 0.252" W (5.60mm x 6.40mm) Serie C
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 2225 (5763 Metric) Alte nume C2225C822J1GAC
C2225C822J1GAC7800
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Low ESL
Rata de eșec - descriere detaliata 8200pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 2225 (5763 Metric)
capacitanță 8200pF Aplicații General Purpose