C2225C821KZGACTU
KEMETKEMET
C2225C821KZGACTU Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C2225C821KZGACTU
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 820PF 2.5KV NP0 2225
Foi de date:
  • Mesaj
Specificațiile C2225C821KZGACTU
Număr parc C2225C821KZGACTU Producător KEMET
Descriere CAP CER 820PF 2.5KV NP0 2225 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 36102 pcs Fișa cu date
Tensiune - evaluat 2500V (2.5kV) Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.071" (1.80mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.221" L x 0.252" W (5.60mm x 6.40mm) Serie C
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 2225 (5763 Metric) Alte nume C2225C821KZGAC
C2225C821KZGAC7800
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici High Voltage
Rata de eșec - descriere detaliata 820pF ±10% 2500V (2.5kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 2225 (5763 Metric)
capacitanță 820pF Aplicații General Purpose