C1808C330KHGACTU
KEMETKEMET
C1808C330KHGACTU Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C1808C330KHGACTU
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 33PF 3KV NP0 1808
Foi de date: C1808C330KHGACTU.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C1808C330KHGACTU
Număr parc C1808C330KHGACTU Producător KEMET
Descriere CAP CER 33PF 3KV NP0 1808 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 119618 pcs Fișa cu date C1808C330KHGACTU.pdf
Tensiune - evaluat 3000V (3kV) Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.069" (1.75mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.185" L x 0.079" W (4.70mm x 2.00mm) Serie C
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1808 (4520 Metric) Alte nume C1808C330KHGAC
C1808C330KHGAC7800
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici High Voltage
Rata de eșec - descriere detaliata 33pF ±10% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 1808 (4520 Metric)
capacitanță 33pF Aplicații General Purpose