C1808C301GZGACTU
KEMETKEMET
C1808C301GZGACTU Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C1808C301GZGACTU
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 300PF 2.5KV NP0 1808
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C1808C301GZGACTU
Număr parc C1808C301GZGACTU Producător KEMET
Descriere CAP CER 300PF 2.5KV NP0 1808 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 144955 pcs Fișa cu date
Tensiune - evaluat 2500V (2.5kV) Toleranţă ±2%
Grosime (Max) 0.085" (2.15mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.185" L x 0.079" W (4.70mm x 2.00mm) Serie C
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1808 (4520 Metric) Alte nume C1808C301GZGAC
C1808C301GZGAC7800
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici High Voltage
Rata de eșec - descriere detaliata 300pF ±2% 2500V (2.5kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 1808 (4520 Metric)
capacitanță 300pF Aplicații General Purpose