C1206X225K3REC
KEMETKEMET
KEMET
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C1206X225K3REC
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 1206 2.2UF 25V X7R 10%
Foi de date: C1206X225K3REC.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C1206X225K3REC
Număr parc C1206X225K3REC Producător KEMET
Descriere CAP CER 1206 2.2UF 25V X7R 10% Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 196531 pcs Fișa cu date C1206X225K3REC.pdf
Tensiune - evaluat 25V Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.073" (1.85mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Serie X
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici Soft Termination Rata de eșec -
descriere detaliata 2.2µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) capacitanță 2.2µF
Aplicații Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
C1206X225J5REC
C1206X225J5REC
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 1206 2.2UF 50V X7R 5%
In stoc: 166423 pcs
Descarca: C1206X225J5REC.pdf
RFQ
C1206X225J5RECAUTO7210
C1206X225J5RECAUTO7210
Producători: KEMET
In stoc: 791339 pcs
Descarca: C1206X225J5RECAUTO7210.pdf
RFQ
C1206X225K3REC7210
C1206X225K3REC7210
Descriere: CAP CER 1206 2.2UF 25V X7R 10%
Descarca: C1206X225K3REC7210.pdf
C1206X225K3RECAUTO7210
C1206X225K3RECAUTO7210