C1206X225J5REC
KEMETKEMET
KEMET
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C1206X225J5REC
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 1206 2.2UF 50V X7R 5%
Foi de date: C1206X225J5REC.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C1206X225J5REC
Număr parc C1206X225J5REC Producător KEMET
Descriere CAP CER 1206 2.2UF 50V X7R 5% Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 166423 pcs Fișa cu date C1206X225J5REC.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±5%
Grosime (Max) 0.073" (1.85mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Serie X
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici Soft Termination Rata de eșec -
descriere detaliata 2.2µF ±5% 50V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) capacitanță 2.2µF
Aplicații Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
C1206X225K3REC
C1206X225K3REC
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 1206 2.2UF 25V X7R 10%
In stoc: 196531 pcs
Descarca: C1206X225K3REC.pdf
RFQ
C1206X225J5REC7210
C1206X225J5REC7210
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 1206 2.2UF 50V X7R 5%