C1206C154J4REC
KEMETKEMET
C1206C154J4REC Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C1206C154J4REC
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 1206 150NF 16V X7R 5%
Foi de date: C1206C154J4REC.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C1206C154J4REC
Număr parc C1206C154J4REC Producător KEMET
Descriere CAP CER 1206 150NF 16V X7R 5% Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 293138 pcs Fișa cu date C1206C154J4REC.pdf
Tensiune - evaluat 16V Toleranţă ±5%
Grosime (Max) 0.069" (1.75mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serie C
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 0.15µF ±5% 16V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) capacitanță 0.15µF
Aplicații Bypass, Decoupling, ESD Protection
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
C1206C154J4JAC7800
C1206C154J4JAC7800
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 0.15UF 16V U2J 1206
In stoc: 303409 pcs
Descarca: C1206C154J4JAC7800.pdf
RFQ
C1206C154J4REC7800
C1206C154J4REC7800
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 1206 150NF 16V X7R 5%
In stoc: 1422182 pcs
Descarca: C1206C154J4REC7800.pdf
RFQ
C1206C154J3RECAUTO
C1206C154J3RECAUTO
Descriere: CAP CER 1206 150NF 25V X7R 5%
Descarca: C1206C154J3RECAUTO.pdf
C1206C154J4REC7210
C1206C154J4REC7210