C1206C154J3REC
KEMETKEMET
C1206C154J3REC Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C1206C154J3REC
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 1206 150NF 25V X7R 5%
Foi de date: C1206C154J3REC.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C1206C154J3REC
Număr parc C1206C154J3REC Producător KEMET
Descriere CAP CER 1206 150NF 25V X7R 5% Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 299000 pcs Fișa cu date C1206C154J3REC.pdf
Tensiune - evaluat 25V Toleranţă ±5%
Grosime (Max) 0.069" (1.75mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serie C
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 0.15µF ±5% 25V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) capacitanță 0.15µF
Aplicații Bypass, Decoupling, ESD Protection
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
C1206C154J3JAC7800
C1206C154J3JAC7800
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 0.15UF 25V U2J 1206
In stoc: 88382 pcs
Descarca: C1206C154J3JAC7800.pdf
RFQ
C1206C154J2REC
C1206C154J2REC
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 1206 150NF 200V X7R 5%
In stoc: 274269 pcs
Descarca: C1206C154J2REC.pdf
RFQ
C1206C154J3REC7800
C1206C154J3REC7800
Descriere: CAP CER 1206 150NF 25V X7R 5%
Descarca: C1206C154J3REC7800.pdf
C1206C154J4JAC7800
C1206C154J4JAC7800
Descriere: CAP CER 0.15UF 16V U2J 1206
Descarca: C1206C154J4JAC7800.pdf
C1206C154J3RECAUTO
C1206C154J3RECAUTO