C0805X474M5REC
Prezentarea produsului
Număr parc: C0805X474M5REC
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 0805 470NF 50V X7R 20%
Foi de date: C0805X474M5REC.pdf
  • Mesaj
Specificațiile C0805X474M5REC
Număr parc C0805X474M5REC Producător KEMET
Descriere CAP CER 0805 470NF 50V X7R 20% Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 349648 pcs Fișa cu date C0805X474M5REC.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±20%
Grosime (Max) 0.047" (1.20mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serie X
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Caracteristici Soft Termination Rata de eșec -
descriere detaliata 0.47µF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) capacitanță 0.47µF