C0805X474M4REC
Prezentarea produsului
Număr parc: C0805X474M4REC
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 0805 470NF 16V X7R 20%
Foi de date: C0805X474M4REC.pdf
  • Mesaj
Specificațiile C0805X474M4REC
Număr parc C0805X474M4REC Producător KEMET
Descriere CAP CER 0805 470NF 16V X7R 20% Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 362917 pcs Fișa cu date C0805X474M4REC.pdf
Tensiune - evaluat 16V Toleranţă ±20%
Grosime (Max) 0.047" (1.20mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serie X
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Caracteristici Soft Termination Rata de eșec -
descriere detaliata 0.47µF ±20% 16V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) capacitanță 0.47µF
Aplicații Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
C0805X474M4REC7800
C0805X474M4REC7800
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 0805 470NF 16V X7R 20%
In stoc: 1548921 pcs
Descarca: C0805X474M4REC7800.pdf
RFQ
C0805X474M4RECAUTO
C0805X474M4RECAUTO
Producători: KEMET