C0805X155J4REC
Prezentarea produsului
Număr parc: C0805X155J4REC
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 0805 1.5UF 16V X7R 5%
Foi de date: C0805X155J4REC.pdf
  • Mesaj
Specificațiile C0805X155J4REC
Număr parc C0805X155J4REC Producător KEMET
Descriere CAP CER 0805 1.5UF 16V X7R 5% Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 275487 pcs Fișa cu date C0805X155J4REC.pdf
Tensiune - evaluat 16V Toleranţă ±5%
Grosime (Max) 0.055" (1.40mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serie X
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
descriere detaliata 1.5µF ±5% 16V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) capacitanță 1.5µF
produse asemanatoare
C0805X154MMREC
C0805X154MMREC
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 0805 150NF 63V X7R 20%
In stoc: 340414 pcs
Descarca: C0805X154MMREC.pdf
RFQ
C0805X155J4REC7800
C0805X155J4REC7800
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 0805 1.5UF 16V X7R 5%
In stoc: 1107590 pcs
Descarca: C0805X155J4REC7800.pdf
RFQ
C0805X155J4RECAUTO7210
C0805X155J4RECAUTO7210