C0805X154MMREC
KEMETKEMET
KEMET
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C0805X154MMREC
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 0805 150NF 63V X7R 20%
Foi de date: C0805X154MMREC.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C0805X154MMREC
Număr parc C0805X154MMREC Producător KEMET
Descriere CAP CER 0805 150NF 63V X7R 20% Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 340414 pcs Fișa cu date C0805X154MMREC.pdf
Tensiune - evaluat 63V Toleranţă ±20%
Grosime (Max) 0.055" (1.40mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serie X
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici Soft Termination Rata de eșec -
descriere detaliata 0.15µF ±20% 63V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) capacitanță 0.15µF
Aplicații Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
C0805X154M5RECAUTO7210
C0805X154M5RECAUTO7210
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 0805 150NF 50V X7R 20%
In stoc: 1568689 pcs
Descarca: C0805X154M5RECAUTO7210.pdf
RFQ
C0805X155J4REC7210
C0805X155J4REC7210
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 0805 1.5UF 16V X7R 5%
In stoc: 1191107 pcs
Descarca: C0805X155J4REC7210.pdf
RFQ
C0805X154MMREC7210
C0805X154MMREC7210
Descriere: CAP CER 0805 150NF 63V X7R 20%
Descarca: C0805X154MMREC7210.pdf
C0805X154MMREC7800
C0805X154MMREC7800
Descarca: C0805X154MMREC7800.pdf
C0805X154M5REC7210
C0805X154M5REC7210
Descarca: C0805X154M5REC7210.pdf
C0805X154M5RECAUTO
C0805X154M5RECAUTO
Descarca: C0805X154M5RECAUTO.pdf
C0805X154MMRECAUTO
C0805X154MMRECAUTO
Descarca: C0805X154MMRECAUTO.pdf
C0805X154M4RECAUTO7210
C0805X154M4RECAUTO7210
Descriere: CAP CER 0805 150NF 16V X7R 20%
Descarca: C0805X154M4RECAUTO7210.pdf
C0805X154MMRECAUTO7210
C0805X154MMRECAUTO7210