C0805X154K1REC
Prezentarea produsului
Număr parc: C0805X154K1REC
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 0805 150NF 100V X7R
Foi de date: C0805X154K1REC.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C0805X154K1REC
Număr parc C0805X154K1REC Producător KEMET
Descriere CAP CER 0805 150NF 100V X7R Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 362372 pcs Fișa cu date C0805X154K1REC.pdf
Tensiune - evaluat 100V Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.055" (1.40mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serie X
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Caracteristici Soft Termination Rata de eșec -
descriere detaliata 0.15µF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) capacitanță 0.15µF
Aplicații Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
C0805X154K1REC7210
C0805X154K1REC7210
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 0805 150NF 100V X7R