C0805X154JMREC
Prezentarea produsului
Număr parc: C0805X154JMREC
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 0805 150NF 63V X7R 5%
Foi de date: C0805X154JMREC.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C0805X154JMREC
Număr parc C0805X154JMREC Producător KEMET
Descriere CAP CER 0805 150NF 63V X7R 5% Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 225887 pcs Fișa cu date C0805X154JMREC.pdf
Tensiune - evaluat 63V Toleranţă ±5%
Grosime (Max) 0.055" (1.40mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serie X
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Caracteristici Soft Termination Rata de eșec -
descriere detaliata 0.15µF ±5% 63V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) capacitanță 0.15µF
Aplicații Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
C0805X154K1REC
C0805X154K1REC
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 0805 150NF 100V X7R
In stoc: 362372 pcs
Descarca: C0805X154K1REC.pdf
RFQ
C0805X154J5REC7800
C0805X154J5REC7800
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 0805 150NF 50V X7R 5%
In stoc: 1071554 pcs
Descarca: C0805X154J5REC7800.pdf
RFQ
C0805X154JMRECAUTO
C0805X154JMRECAUTO
Descriere: CAP CER 0805 150NF 63V X7R 5%
Descarca: C0805X154JMRECAUTO.pdf
C0805X154J4RECAUTO7210
C0805X154J4RECAUTO7210
Descriere: CAP CER 0805 150NF 16V X7R 5%
Descarca: C0805X154J4RECAUTO7210.pdf
C0805X154JMREC7800
C0805X154JMREC7800
Descarca: C0805X154JMREC7800.pdf
C0805X154JMRECAUTO7210
C0805X154JMRECAUTO7210