C0805X152F3GEC
Prezentarea produsului
Număr parc: C0805X152F3GEC
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 0805 1.5NF 25V C0G 1%
Foi de date: C0805X152F3GEC.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C0805X152F3GEC
Număr parc C0805X152F3GEC Producător KEMET
Descriere CAP CER 0805 1.5NF 25V C0G 1% Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 193343 pcs Fișa cu date C0805X152F3GEC.pdf
Tensiune - evaluat 25V Toleranţă ±1%
Grosime (Max) 0.039" (0.98mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serie X
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Caracteristici Low ESL, Soft Termination Rata de eșec -
descriere detaliata 1500pF ±1% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) capacitanță 1500pF
Aplicații Boardflex Sensitive, ESD Protection
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
C0805X152F3HACAUTO
C0805X152F3HACAUTO
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 0805 1.5NF 25V ULTRA STA
In stoc: 1038410 pcs
Descarca: C0805X152F3HACAUTO.pdf
RFQ
C0805X152F2GEC7210
C0805X152F2GEC7210
Producători: KEMET
Descriere: CAP CER 0805 1.5NF 200V C0G 1%
In stoc: 694940 pcs
Descarca: C0805X152F2GEC7210.pdf
RFQ
C0805X152F3GEC7800
C0805X152F3GEC7800
Descriere: CAP CER 0805 1.5NF 25V C0G 1%
Descarca: C0805X152F3GEC7800.pdf
C0805X152F3GEC7210
C0805X152F3GEC7210