C0805X152F2GEC7210
Prezentarea produsului
Număr parc: C0805X152F2GEC7210
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 0805 1.5NF 200V C0G 1%
Foi de date: C0805X152F2GEC7210.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C0805X152F2GEC7210
Număr parc C0805X152F2GEC7210 Producător KEMET
Descriere CAP CER 0805 1.5NF 200V C0G 1% Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 694940 pcs Fișa cu date C0805X152F2GEC7210.pdf
Tensiune - evaluat 200V Toleranţă ±1%
Grosime (Max) 0.039" (0.98mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serie X
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Caracteristici Low ESL, Soft Termination Rata de eșec -
descriere detaliata 1500pF ±1% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) capacitanță 1500pF