C062C394K5R5CA
KEMETKEMET
C062C394K5R5CA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C062C394K5R5CA
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 0.39UF 50V X7R RADIAL
Foi de date: C062C394K5R5CA.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile C062C394K5R5CA
Număr parc C062C394K5R5CA Producător KEMET
Descriere CAP CER 0.39UF 50V X7R RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 6642 pcs Fișa cu date C062C394K5R5CA.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±10%
Grosime (Max) - Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.290" L x 0.090" W (7.37mm x 2.29mm) Serie C
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume Q1319051
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb Straight
Spațiul de plumb 0.200" (5.08mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.300" (7.62mm) Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 0.39µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R Radial
capacitanță 0.39µF Aplicații General Purpose