C062C105K5R5TA
KEMETKEMET
KEMET
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C062C105K5R5TA
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 1UF 50V X7R RADIAL
Foi de date: C062C105K5R5TA.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C062C105K5R5TA
Număr parc C062C105K5R5TA Producător KEMET
Descriere CAP CER 1UF 50V X7R RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 58224 pcs Fișa cu date C062C105K5R5TA.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±10%
Grosime (Max) - Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.290" L x 0.090" W (7.37mm x 2.29mm) Serie C
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb Straight Spațiul de plumb 0.200" (5.08mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.300" (7.62mm)
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 1µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R Radial capacitanță 1µF