C0603C152M3GECAUTO
KEMETKEMET
C0603C152M3GECAUTO Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C0603C152M3GECAUTO
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 1500PF 25V C0G/NP0 0603
Foi de date: C0603C152M3GECAUTO.pdf
  • Mesaj
Specificațiile C0603C152M3GECAUTO
Număr parc C0603C152M3GECAUTO Producător KEMET
Descriere CAP CER 1500PF 25V C0G/NP0 0603 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2315006 pcs Fișa cu date C0603C152M3GECAUTO.pdf
Tensiune - evaluat 25V Toleranţă ±20%
Grosime (Max) 0.034" (0.87mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serie C
Evaluări AEC-Q200 ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0603 (1608 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici Low ESL Rata de eșec -
descriere detaliata 1500pF ±20% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) capacitanță 1500pF