C0603C152M2GEC7867
KEMETKEMET
KEMET
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C0603C152M2GEC7867
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 0603 1.5NF 200V C0G
Foi de date: C0603C152M2GEC7867.pdf
  • Mesaj
Specificațiile C0603C152M2GEC7867
Număr parc C0603C152M2GEC7867 Producător KEMET
Descriere CAP CER 0603 1.5NF 200V C0G Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3021719 pcs Fișa cu date C0603C152M2GEC7867.pdf
Tensiunea nominală - AC - Tensiune - evaluat 200V
Toleranţă 1500pF Grosime (Max) C0G, NP0
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Serie C Starea RoHS Tape & Reel (TR)
Ripple Current - Frecvență scăzută Automotive, ESD Protection Evaluări AEC-Q200
Polarizare 0603 (1608 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului C0603C152M2GEC7867 Stil de plumb 0.034" (0.87mm)
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Low ESL
Rata de eșec - Descriere extinsă 1500pF ±20% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
ESR (rezistență în serie echivalentă) ±20% Descriere CAP CER 0603 1.5NF 200V C0G