C0402C511M4JAC7867
KEMETKEMET
C0402C511M4JAC7867 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C0402C511M4JAC7867
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 510PF 16V U2J 0402
Foi de date: C0402C511M4JAC7867.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C0402C511M4JAC7867
Număr parc C0402C511M4JAC7867 Producător KEMET
Descriere CAP CER 510PF 16V U2J 0402 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2812336 pcs Fișa cu date C0402C511M4JAC7867.pdf
Tensiune - evaluat 16V Toleranţă ±20%
Grosime (Max) 0.022" (0.55mm) Coeficientul de temperatură U2J
Dimensiune / Dimensiune 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serie C
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0402 (1005 Metric) Alte nume C0402C511M4JACTU
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Low Dissipation Factor, Low ESL
Rata de eșec - descriere detaliata 510pF ±20% 16V Ceramic Capacitor U2J 0402 (1005 Metric)
capacitanță 510pF Aplicații General Purpose