C0402C511M4HAC7867
KEMETKEMET
C0402C511M4HAC7867 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C0402C511M4HAC7867
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 0402 510PF 16V ULTRA STA
Foi de date: C0402C511M4HAC7867.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C0402C511M4HAC7867
Număr parc C0402C511M4HAC7867 Producător KEMET
Descriere CAP CER 0402 510PF 16V ULTRA STA Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 9785254 pcs Fișa cu date C0402C511M4HAC7867.pdf
Tensiune - evaluat 16V Toleranţă ±20%
Grosime (Max) 0.022" (0.55mm) Coeficientul de temperatură X8R
Dimensiune / Dimensiune 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serie C
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0402 (1005 Metric) Alte nume C0402C511M4HACTU
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici Low ESL, High Temperature Rata de eșec -
descriere detaliata 510pF ±20% 16V Ceramic Capacitor X8R 0402 (1005 Metric) capacitanță 510pF