B76006D3379M025
KEMETKEMET
B76006D3379M025 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: B76006D3379M025
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP TANT POLY 330UF 6.3V 2917
Foi de date: B76006D3379M025.pdf
  • Mesaj
Specificațiile B76006D3379M025
Număr parc B76006D3379M025 Producător KEMET
Descriere CAP TANT POLY 330UF 6.3V 2917 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6760 pcs Fișa cu date B76006D3379M025.pdf
Tensiune - evaluat 6.3V Tip Molded
Toleranţă ±20% Dimensiune / Dimensiune 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serie B760 Evaluări -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 2917 (7343 Metric)
Alte nume 495-2298-2
T520D337M006ZTE025
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours)
Codul dimensiunii producătorului D Durată de viață @ Temp. -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.122" (3.10mm) Caracteristici General Purpose
ESR (rezistență în serie echivalentă) 25 mOhm descriere detaliata 330µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 6.3V 2917 (7343 Metric) 25 mOhm
capacitanță 330µF