B76006D2279M040
KEMETKEMET
B76006D2279M040 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: B76006D2279M040
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP TANT POLY 220UF 6.3V 2917
Foi de date: B76006D2279M040.pdf
  • Mesaj
Specificațiile B76006D2279M040
Număr parc B76006D2279M040 Producător KEMET
Descriere CAP TANT POLY 220UF 6.3V 2917 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3353 pcs Fișa cu date B76006D2279M040.pdf
Tensiune - evaluat 6.3V Tip Molded
Toleranţă ±20% Dimensiune / Dimensiune 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serie B760 Evaluări -
ambalare Original-Reel® Pachet / Caz 2917 (7343 Metric)
Alte nume 495-2297-6 Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours)
Codul dimensiunii producătorului D Durată de viață @ Temp. -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.122" (3.10mm) Caracteristici General Purpose
ESR (rezistență în serie echivalentă) 40 mOhm descriere detaliata 220µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 6.3V 2917 (7343 Metric) 40 mOhm
capacitanță 220µF