ALS71A162KF550
KEMETKEMET
ALS71A162KF550 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ALS71A162KF550
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP ALUM 1600UF 20% 550V SCREW
Foi de date: ALS71A162KF550.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
96 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ALS71A162KF550
Număr parc ALS71A162KF550 Producător KEMET
Descriere CAP ALUM 1600UF 20% 550V SCREW Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3243 pcs Fișa cu date ALS71A162KF550.pdf
Tensiune - evaluat 550V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 2.008" Dia (51.00mm)
Serie ALS71 Ripple Current @ Low Frequency 7.3A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 11.5A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Screw Terminals Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Chassis Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Spațiul de plumb 0.874" (22.20mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanta 252 mOhms
Înălțime - așezată (Max) 4.213" (107.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) 289 mOhm @ 100Hz
descriere detaliata 1600µF 550V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 289 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C capacitanță 1600µF