ALS71A162KE450
KEMETKEMET
ALS71A162KE450 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ALS71A162KE450
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP ALUM 1600UF 20% 450V SCREW
Foi de date: ALS71A162KE450.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
96 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ALS71A162KE450
Număr parc ALS71A162KE450 Producător KEMET
Descriere CAP ALUM 1600UF 20% 450V SCREW Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4360 pcs Fișa cu date ALS71A162KE450.pdf
Tensiune - evaluat 450V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 2.008" Dia (51.00mm)
Serie ALS71 Ripple Current @ Low Frequency 7A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 12.5A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Screw Terminals Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Chassis Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Spațiul de plumb 0.874" (22.20mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanta 76 mOhms
Înălțime - așezată (Max) 3.307" (84.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) 117 mOhm @ 100Hz
descriere detaliata 1600µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 117 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C capacitanță 1600µF