ALS70H684QS040
KEMETKEMET
ALS70H684QS040 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ALS70H684QS040
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP ALUM 680000UF 20% 40V SCREW
Foi de date: ALS70H684QS040.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 932 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 932 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ALS70H684QS040
Număr parc ALS70H684QS040 Producător KEMET
Descriere CAP ALUM 680000UF 20% 40V SCREW Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 932 pcs Fișa cu date ALS70H684QS040.pdf
Tensiune - evaluat 40V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 3.543" Dia (90.00mm)
Serie ALS70 Ripple Current @ Low Frequency 42A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 43.1A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Screw Terminals Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Chassis Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Spațiul de plumb 1.252" (31.80mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanta 7 mOhms
Înălțime - așezată (Max) 7.717" (196.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) 5 mOhm @ 100Hz
descriere detaliata 680000µF 40V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C capacitanță 680000µF